Granulinis tekstas namų interjere

Žiemai ruoškitės vasarą

Lietuvių tautosakoje garsus posakis: „ruošk malkas vasarą“ – turi ir tiesioginę prasmę. Vasarai baigiantis, nuosavų namų šeimininkams siūloma pradėti rūpintis kietuoju kuru namo apšildymui. Nors lauke esant 20 laipsnių temperatūrai tai atrodo neaktualu, tačiau yra kelios esminės priežastys, kodėl siūloma taip daryti. Šiandien su įmonės ,,Kuro-granulės.lt“ specialistais pakalbėsime, kodėl geriau granulėmis pasirūpinti iš anksto.

1. Tai, kad šiltuoju metu kietojo kuro kaina yra žemesnė – nėra mitas

Jeigu turite pakankamai vietos sandėliuoti medžio granules, tuomet siūlome nedvejoti ir pasiruošti žiemai temperatūrai dar nespėjus nukristi. Nieko nuostabaus, kad esant sezonui (žiemos metu) – visos kietojo kuro rūšys yra brangesnės. Rinka lemia didelę jų paklausą, todėl kaina natūraliai išauga. Dėl šios priežasties ekspertai siūlo jas įsigyti kiek anksčiau, galbūt, pasidairyti papildomų nuolaidų, akcijų.

2. Prireikus iškart galima naudoti

Skirtingai nei malkos – granulės neturi būti papildomai džiovinamos, jos jau yra iš karto paruoštos naudojimui, todėl nepriklausomai nuo oro sąlygų ar sandėliavimo vietos – granules galite iškart naudoti, atsiradus reikiamybei. Taip pat granulių laikymas nesukelia papildomų rūpesčių, nes jos yra gana švari kietojo kuro rūšis, todėl, skirtingai nei malkos – netrupa, maži granulių grūdeliai nekelia papildomų dulkių – yra sandariai supakuoti.

3. Nereikės panikuoti, užklupus šalčiams

Ne paslaptis, kad namus kūrenti neretai jau tenka ir rugsėjį, ypač jei užklumpa liūčių sezonas ar namuose yra mėgstama jauki šiluma. Temperatūrai nukritus iki 10 laipsnių, namuose greitai pasijaučia drėgmė ir mūrinių sienų šaltis, todėl, kaip pastebi ,,Kuro-granulės.lt“ specialistai, geriausias laikotarpis pasirūpinti granulių atsargomis yra rugpjūtis.

4. Granules dažnai atveža iki namų

Dar vienas patogumas, naudojant granulių grūdelius yra lengvas jų transportavimas. Juos galite persivežti ir patys savo automobiliu, tačiau labai dažnai tai net nėra būtina. Daugelis šios kietojo kuro rūšies platintojų siūlo nemokamą pristatymą, todėl ir šis rūpestis nukrenta nuo jūsų pečių.

Čia išvardinome pagrindinius faktorius, kodėl yra rekomenduojama granulėmis pasirūpinti, termometro stulpeliui dar esant aukštai. Pasinaudokite šiomis įžvalgomis ir pradėkite ruoštis jau šiandien!