Užuolaidos – kur ir kokias užuolaidas rinktis?

Sakoma kad užuolaidos tai universali interjero detalė, pritaikoma daug kur. Tačiau ne visada susiduriame su skoningai ir teisingai parinktomis užuolaidomis, juk net ne visose namų erdvėse jos yra tinkamos. Dažnai susiduriama su problemomis renkantis tiek dienines, tiek naktines užuolaidas. Aptarsime, koks turėtų būti Jūsų užuolaidų pasirinkimas kiekviename kambaryje atskirai.

 

Svetainė

 

Įprasčiausia vieta, kurioje galima pamatyti užuolaidas yra svetainė. Tiek dieninės, tiek naktinės puikiai tinka šiame kambaryje, todėl galima derinti įvairius variantus. Svetainėje gali būti įgyvendinamas ir ryškesnis, labiau interjerą pabrėžiantis pasirinkimas. Esant dideliems langams, puikiai atrodys masyvios, tankaus audinio naktinės užuolaidos. Rinkitės jas čia. Specialistai teigia, kad renkantis šią interjero detalę, svarbiausia atkreipti dėmesį į audinį ir pritaikyti kambariui. Svetainė gali atrodyti neskoningai, jeigu pasirinkta per sunki ar per tamsi medžiaga.

 

Miegamasis

 

Kita namų erdvė, kurioje svarbu išlaikyti privatumą ir susikurti asmeninę erdvę – miegamasis. Čia siūloma rinktis šviesių, neutralių spalvų užuolaidas, kurios neužgoštų kitų detalių ir per daug nekristų į akis. Miegamajame svarbiausia jų funkcija – ne estetinis priedas, o apsauga nuo saulės spindulių ir asmeninės erdvės užtikrinimas.  Čia, taip pat, reikalingos tiek naktinės tiek dieninės užuolaidos.

 

Virtuvė

 

Virtuvė tai erdvė, kurioje interjeras turi būti ne tik gražus ir patrauklus akiai, bet ir labai praktiškas. Kruopščiai suderintos detalės – raktas į sėkmę. Viena iš jų gali būti užuolaidų įvedimas į virtuvės interjerą. Čia jos turi būti lengvesnės, plonesnės ir suteikti lengvumo pojūtį. Spalvą derinkite prie bendro namų interjero, ji gali būti ir labai ryški, ir rami pastelinė. Atsižvelkite į audinio kokybę, nes virtuvėje ši detalė turėtų būti valoma dažniau.

 

Išsirinkti tokią interjero detalę, kuri gali labai daug duoti ir atimti, yra atsakingas ir laiko reikalaujantis procesas. Svarbiausia, kad pasirinktos užuolaidos atitiktų Jūsų poreikius ir derėtų prie namų interjero. Specialistai gali Jums padėti išsirinkti geriausias ir praktiškiausias užuolaidas Jūsų namams.