Užuolaidos kambaryje

Užuolaidos ir inovacijos – suderinama?

Kalbai pasisukus prie interjero ir tuo labiau užuolaidų, atrodo, kad tai yra vienas tų interjero sprendimų, kurie išliks nepasikeitę nuo pat praeito amžiaus. Tačiau stebint šių audinių tendecijas, galima pastebėti, kad užuolaidos ir jų valdymas po truputį keičiasi.

 

Užuolaidų modernumas

Kaip audinio dalis po truputį gali tapti modernesnis? Tai galima pasiekti naudojantis naujomis audimo technologijomis, vis atnaujinant savo audinius, jų raštus, spalvas, gerinant jų privalumus. Šiomis dienomis, šis langų uždengimas gali ne tik derėti moderniame interjere, bet ir visiškai užtamsinti patalpą, padėti reguliuoti garso ir šilumos izoliaciją.

Naudojantis įvairiais audimo ir siuvimo būdais, lengvai galima atnaujinti ne tik užuolaidų spalvas, bet ir viršutines dalis. Pavyzdžiui, jos gali būti viršuje kiek parauktos, gali būti įstatyti specialūs kabukai, ar padarytos specialios angos metaliniams žiedams. Jau seniai nebereikia matuoti ir skaičiuoti, kur įsegti kabliuką, kad užuolaidos kabėtų lygiai. Dabar jos jau gaminamos taip, kad užkabinti, o vėliau ir valdyti būtų galima daug patogiau.

 

Inovatyvus užuolaidų valdymas

Esate įpratę užuolaidas stumdyti ranka ar pasirinkta lazdele? Metas modernizuoti jų valdymą: tokią galimybę siūlo jau ne viena langų uždengimų įmonė. Tai galima matyti jau ir peržvelgus „Domus Lumina“ užuolaidų pasirinkimą. Čia galite ne tik matyti įvairias dienines, naktines ar tarpines užuolaidas (skirtas tiems, kurie nori pridengti svetainės ar vaikų kambario langus), bet ir specialią karnizų sistemą.

Tokios sistemos įgyvendinimas įgalina ten gyvenančius asmenis užuolaidas atitraukti elektriniu būdu. Tai reiškia, kad namuose užuolaidos gali būti valdomos trimis būdais: pulteliu, klavišu arba internetu (jei sistema prijungiama prie išmanios namo sistemos). Geriausia, kad toks variklis veikia itin tyliai, tad galite jį įjungti žiūrėdami filmą ar kalbėdamiesi su draugais.

Karnizų sistema leidžia namų savininkams prie išmanios namų sistemos pritaikyti mėgstamas užuolaidas. Tik įsivaizduokite: galite nustatyti, kad audinys būtų atitrauktas tam tikrą valandą. Tai gali tapti jūsų nauju žadintuvu.

Galite pamiršti užuolaidas kaip atgyvenusį interjero sprendimą. Šiomis dienomis tikrai yra ne viena galimybė uždengimą sumoderninti. Tai puikiai parodo „Domus Lumina“ pavyzdys: įmonės produktai leidžia namuose gyventi inovatyviai.