moduliniai baldai, spalvų paletė, spalvoti audiniai

Spalvos interjere: kaip įgyvendinti?

Spalvos – tai, kas suteikia kasdienybe daugiau džiaugsmo ir energijos. Jos gali dominuoti tiek aprangoje, tiek aplinkoje. Vasara – puikus metas įnešti daugiau spalvų ir į namų interjerą. Pasitelkus tam tikras priemones, tokias kaip minkšti ar moduliniai baldai, dekoro elementai ir kitos detalės, tai galima įgyvendinti itin paprastai.

 

Spalvotos sienos

 

Jei įrenginėjate naujus namus, galite apsvarstyti galimybę tam tikrų kambarių sienas dažyti ryškesne spalva. Jei tai skamba per drąsiai, verta išskirtine spalva nudažyti tik vieną ar kelias sienas. Taip kartu tarsi suskirstant erdvę.

 

Šį sezoną itin populiari žalia spalva. Ji itin prabangi ir elegantiška. Jei jūsų svetainė didelė, toks pasirinkimas gali būti sveikintinas. Svarbiausia pasirinkti tinkama atspalvį: jis neturėtų būti itin ryškus, vienas iš geriausių pasirinkimų – sodri, tamsi spalva.

 

Išskirtiniai baldai

 

Tam, kad namų interjeras spinduliuotų džiaugsmu itin praverčia išskirtinių spalvų tiek minkšti, tiek moduliniai baldai. Pirmųjų apmušalų pasirinkimas labai platus. Galima rinktis šviesias ir tamsias spalvas: geltona, mėlyna, žalia, oranžinė ir daug kitų. Skirtingus fotelius galima derinti ir tarpusavyje. Svarbu išlaikyti balansą, nepersistengti. Moduliniai baldai taip pat gali būti neįprastų spalvų.

 

Interjero dekoras

 

Vienas iš geriausių pasirinkimų ieškantiems minimalistinių sprendimų – spalvotos detalės. Tai gali būti vazos, žvakidės, pledai, kilimai, užuolaidos ir pan. Pasitelkiant tokius daiktus nesunku sukurti harmoningą interjerą.

 

Jei pasirinkote ryškių spalvų sienas prie jų galite derinti kilimą. Jei nusprendėte, kad sienos bus šviesios, verta išbandyti ryškių spalvų užuolaidas. Pastelinių spalvų moduliniai baldai gali būti derinami su didele mėlyna sofa. Pasirinkimų yra tikrai nemažai. Tam, kad pavyktų juos pritaikyti savo namuose galima pasikonsultuoti ir su interjero dizaineriais arba paieškoti idėjų internete.

 

Spalvotas namų interjeras – vieta, kur galima pasikrauti energijos ir gerai praleisti laiką. Susikurti jį galima atsižvelgiant į tam tikrus dalykus. Ryškios sienos, akį traukiantys minkšti ir išskirtiniai dekoro elementai (kilimai, užuolaidos, žvakidės, vazos ir t. t.) yra būtent tai. Svarbiausia nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti tas spalvas, kurios patinka būtent jums.