baldų salonai kaune, interjeras, baldų parduotuvė

Modernaus ir klasikinio stiliaus baldai: ką pasirinkti?

Namų interjero stiliaus pasirinkimą daugeliu atveju lemia individualus skonis ir požiūris. Ypač kuomet kalbama apie šiuos du – modernų ir klasikinį – interjero stilius, kadangi jie yra itin skirtingi. Abiejų šių dizainų baldų ir dekoracijų pasirinkimas platus. Įvairūs baldų salonai Kaune, Vilniuje ar kitame didmiestyje padeda susikurti norimą interjerą, o vienas tokių salonų yra „Adorno“ – prabangiais klasikiniais amerikietiškais baldais prekiaujanti parduotuvė. Galima teigti, kad skirtingi interjero stiliai turi savo privalumus. Kokie gi jie?

 

Klasikinis interjeras

 

Klasikinis, arba tradicinis interjeras, galima teigti, yra nesenstantis ir iš mados neišeinantis stilius. Vien jo pavadinimas – klasika – leidžia įsivaizduoti, kiek dešimčių metų jis yra vienas stilingiausių namų interjerų. Galima drąsiai sakyti, kad prabanga ir dėmesį prikaustantis estetinis vaizdas yra užtikrinti.

 

  • Šiame nesenstančiame stiliuje dažniausia vyrauja tokios spalvos kaip ruda, bordo, šokolado, kreminė, klasikinė juoda ir daugiau.
  • Ilgaamžiškumas. Nereikia net sakyti, kad klasikiniai baldai yra kokybiški ir užtikrinantys ilgalaikį naudojimą. Patikimi baldų salonai Kaune, vienas iš tokių – jau minėta amerikietiškų baldų parduotuvė „Adorno“ gali tai užtikrinti – savo akimis galima įsitikinti, kad medžiagos pasižymi aukšta kokybe ir tvirtumu, keliančiu pasitikėjimą.

 

Ieškantiems kokybės ir ilgai tarnaujančio interjero – klasikinis stilius yra būtent tai. Tereikia pasirinkti patikimą gamintoją ir parduotuvę, užtikrinančią pasitikėjimą.

 

Modernus interjeras

 

Modernus, ar kitaip – šiuolaikinis interjero stilius šiomis dienomis yra itin populiarus ir mėgstamas. Keletas veiksnių, kodėl modernaus interjero stilius gali Jums patikti:

 

  • Spalvos ir formos. Šis stilius pasižymi spalvų gausa ir įvairove. Čia populiarios ir itin dažnai pritaikomos išskirtinės ir ryškios spalvos, tarp jų ir balta, žalia, mėlyna, geltona ir ne tik. Unikalumas galioja ir šio stiliaus išskirtinių formų baldams. Tai geras sprendimas originalumo mėgėjams.
  • Jis išsiskiria funkcionalumu ir kompaktiškumu. Tai geras pasirinkimas kuriant interjerą mažesnėse patalpose, kuomet norisi pilnai išnaudoti visą erdvę.

 

Tokie baldų salonai Kaune kaip jau aptarta amerikietiškų baldų parduotuvė „Adorno“ gali padėti savo namuose susikurti taip ilgai lauktą eleganciją ir jaukią namų atmosferą. Negalima nuspręsti ir teigti, kad vienas interjero stilius ir baldai yra geresni už kitą. Tai priklauso nuo individualių pomėgių, tačiau atsižvelgiant į atskirų stilių baldus bei jų kokybiškumą galima apsisprendimą kiek palengvinti.