miegamojo interjeras, miegamojo baldai, stilingas miegamasis

Miegamojo interjero spalvos – kokią rinktis?

Jau seniai žinoma, kad spalvos gali turėti įtakos mūsų savijautai. Vienos iš jų padeda sukurti raminančią aplinką, kitos – suteikia energijos. Į tai labai svarbu atsižvelgti ir siekiant, kad miegamojo interjeras būtų visapusiškai palankus poilsiui. Taigi, kokius atspalvius rekomenduojama rinktis būtent tokiame kambaryje.

 

Jei norite ramybės

 

Tiems, kurie siekia sukurti ne tik ramiai nuteikiančią, bet ir stilingą miegamojo aplinką, rekomenduojama rinktis švelniai rožinę spalvą – šiuo metu ji itin populiari. Prie tokių sienų galima drąsiai derinti panašių tonų baldus, pavyzdžiui, lovą. Auksinės spalvos detalėmis dekoruotas galvūgalis ne tik papuoš kambarį, bet ir suteiks jam išskirtinės prabangos. Galvojate su kuo derinti tokius atspalvius? Variantų išties nemažai: nuo tamsiai mėlynų, iki rūdų detalių.

 

Vertinantiems jaukumą

 

Kitas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų miegamojo interjeras būtų išskirtinis – įvairūs pilki atspalviai. Pakankamai dažnai klaidingai manoma, kad toks pasirinkimas yra nuobodos, tačiau tai tikrai netiesa. Svarbiausia eksperimentuoti su skirtingomis tekstūromis. Tam itin tinka tiek įvairūs baldai (lova, fotelis, pufas), kuriems galima naudoti skirtingus apmušalus, tiek interjero aksesuarai – dekoratyvinės pagalvėlės, pledai, patalynė ir t. t.

 

Trokštantiems daugiau energijos

 

Kaip jau buvo užsiminta, tinkamai parinktos spalvos ne tik padeda sukurti raminančią aplinką, bet gali ir įnešti energijos. Jei svajojate būtent apie tai, patariama išbaldyti tokias spalvas kaip žalia ar geltona. Jos gali būti tiek švelnesnės, tiek ryškesnės. Tiek klasikinis, tiek modernus miegamojo interjeras elegantiškai atrodo su smaragdiniais tonais.

 

Norintiems atsipalaiduoti

 

Na ir dar vienas pasirinkimas poilsio kambariui – neutralūs mėlyni atspalviai. Juo galima derinti tiek su pilkais, tiek su tamsiai mėlynais baldais (lovomis, pufais ar foteliais). Tokiame interjere harmoningai įsilieja ir baltos apdailos detalės, tarsi įrėminančios kambarį. Jei manote, kad tokiame kambaryje trūksta gyvybės, panaudokite keletą gyvų augalų.

 

Šios idėjos gali praversti visiems, kurie nori sukurti ne tik poilsiui palankų, bet stilingai atrodantį miegamąjį. Pasinaudokite jomis ir įgyvendinkite tai savo namuose. Reikiamus baldus ir aksesuarus galite apžiūrėti internetu.