svetainės sekcijos, svetainė, baldai

Kokios kitų metų interjero tendencijos?

Naujieji jau ne už kalnų, o su jais kartu atkeliauja galybė naujovių. Interjero pokyčiai – jokia išimtis. Jei norite neatsilikti nuo jų, dėmesio vertos ir sienos, ir svetainės sekcijos. Pastarųjų nemažai siūlo Baldaipl.lt, o gera naujiena tai, kad baldai puikiai atitinka kitų metų tendencijas. Tad jei jau pribrendo laikas atsinaujinti, puiki proga yra pamėginti pritaikyti karščiausias tendencijas.

Ryškių spalvų akcentai

Nemaža dalis žmonių namams mielai renkasi neutralius atspalvius. Jais dengiamos sienos, baldai, net grindų danga. Jei tai primena jūsų namų situaciją, nesijaudinkite – viskas yra gerai. Tiesiog pagyvinkite aplinką ryškesniais tonais. Itin geras pasirinkimas – sodriai žalia, primenanti samanas, ar geltona, kiek primenanti auksą. Tokiomis spalvomis gali džiuginti minkštųjų baldų apmušalai, pagalvėlių užvalkalai, netgi kilimas.

Tamsių spalvų žaismė

Kitais metais interjere puikiai atrodys ir įvairūs tamsūs atspalviai. Kaip teigia Baldaipl.lt atstovai, jei ieškote naujos svetainės sekcijos, galite drąsiai rinktis tokią, kuri dekoruota būtent tamsiais atspalviais – tinka ir juoda. Dar vienas žavus variantas – derinti juodą ir baltą. Taigi, sekcija ar staliukas, kurių korpusas juodai baltas, gali tikti idealiai.

Rudo atspalvio oda

Jei dairotės minkštųjų baldų – sofos, fotelio, pufo, pasidairykite tokių, kurie aptraukti ruda oda. Ji gali būti ir natūrali, ir dirbtinė. Toks variantas itin patrauklus dėl to, kad yra praktiškas. Visų pirma, odiniai baldai yra ypač ilgaamžiai. Antra, jie visada atrodo gerai, lieka madingi. Trečia, rudą odą labai paprasta derinti tiek su šiltais, tiek su šaltais atspalviais.

Skulptūriški kavos staliukai

Baldaipl.lt dizainerių teigimu, kitais metais staliukai gali būti dailiai skulptūriški, puikiai tinkantys prie minimalistinės svetainės sekcijos. Įmantri forma gali būti puikiu viso kambario akcentu. Tokių baldų net nebūtina labai derinti.

Bumbulai

Šiais metais daugelį itin džiugino įvairios girliandinės lemputės ir kutai, virvelės. Kitais metais žaismingumo tendencija išlieka, tik kiek pasikeičia – į priekį žengia bumbulai. Gerai tai, kad juos paprasta pasigaminti ir patiems – taigi, tendencijas galima atitikti neišleidus krūvos pinigų. Rinkitės spalvingus, didžiulius ar skirtingo dydžio bumbulus, grupuokite juos – tegul jie nelieka nepastebėti.

Kitais metais įsirengti skoningus ir madingo dizaino namus nebus sudėtinga. Be to, daugybė dalykų yra tiesiog praktiški, ilgaamžiai. Tad užsukite į Baldaipl.lt, čia laukia ne tik svetainės sekcijos, bet ir kiti madingi namų akcentai.