lovos vaikams, vaiko kambarys, baldai

Kokie yra svarbiausi baldai vaikų kambaryje?

Vaikų kambario įrengimas nėra tik lovos vaikams pastatymas kartu su naktiniu staliuku. Šis kambario įrenghimas gali pasirodyti smagiausia būsto įrenginėjimo dalis, vis dėlto, anot Smartbaldai.lt ekspertų, ji yra pati sunkiausia. Vaikams svarbus saugumas, aplinkos draugiškumas ir baldų efektyvumas, todėl įrenginėjant šį kambarį tenka daug ką apgalvoti. Užvis svarbiausia vaikų kambaryje baldai. Taigi, kokie baldai reikalingi vaikų kambariui?

 

Kurkite paviršius daiktams

 

Labai svarbu vaikų ka,bariuose sukurti kuo daugiau paviršių daiktams, nes jie turi daug pomėgių, o pastarieji dar ir dažnai keičiasi. Pakabinamos ant sienų lentynėlės puikiai tiks knygoms ar žurnalams. Taip pat pasidairykite atidžiau į lovas – kai kurios lovos vaikams turi lentynėles ar net stalčius apačioje, todėl tai sukurs dar daugiau vietos daiktams pasidėti.

 

Rinkitės nedidelius baldus

 

Kitas svarbus aspektas kuriant vaikų kambario interjerą yra nedideli, negriozdiški baldai. Per dideli baldai užims bereikalingą vietą ir didins riziką vaikams susižeisti, todėl geriau rinkitės praktiškus, jų amžiui ir ūgiui tinkamus kambario baldus. Rinkitės mažus staliukus, mažas lentynėles bei žaislų laikymo dėžes. Maži baldai ne tik sukurs didesnės erdvės efektą, tačiau ir paliks pakankamai vietos vaikams žaisti ant žemės ir bėgioti, o tai itin svarbu.

 

Smartbaldai.lt atstovai kviečia atkreipti dėmesį, jog vaikui nereikalinga ir per didelė lova – kompaktiškos lovos vaikams dydžiai turėtų būti apgalvoti ir tinkami būtent jų ūgiui. Viengulės lovos yra kur kas svarbesnis pasirinkimas nei dvigulės griozdiškos lovos.

 

Lova – svarbiausias baldas

 

Nepaisant visų daiktų laikymo sistemų ir paviršių, vis gi svarbiausias baldas iš visų yra lova. Juk jos dėka vaikai ilsisi, jaučiasi patogiai ir atsibunda nuolatos pailsėję. Investuokite į lovą ir čiužinį, nes tai yra geros jūsų vaiko nuotaikos garantas.

 

Taigi, nepamirškite sukurti pakankamai paviršių, rinkitės nedidelius baldus ir investuokite į kokybišką lovą – tai svarbiausi punktai norint sukurti geriausią vaiko kambario versiją. Be to, verta nepamiršti ir spalvų vaikų kambaryje – tegul jos būna šviesios ir keliančios nuotaiką.