Kokie yra sofų lovų modeliai?

Sofų lovų augantį populiarumą lėmė vis didėjantis jų įvairumas. Kitaip tariant, šis baldas lengvai pritaikomas prie namų interjero dėl gausos modelių. Tai išties kompaktiškas bei patogus sprendimas gyvenantiems mažoje erdvėje arba norintiems sutaupyti. Galvojantiems apie sofą lovą reikėtų pirmiausia žinoti galimus stilius, modelius, kurių pagrindine yra trys. Tai padės atsirinkti, kuris miegojimui skirtos sofos dizainas jums geriausiai tinka prie būsimo arba jau esamo interjero.

 

Pirmasis – tiesi sofa lova

 

Tai geriausiai visiems žinomas modelis. Dažniausiai perkamas, nes lengvai pritaikomas įvairiose erdvėse. Tokios sofos lovos yra kompaktiškos, nes turi apačioje tuščią erdvę patalynei. Jos dažniausiai būna išskleidžiamos, todėl būtina atkreipti dėmesį į tai, kad reikės papildomos vietos sofos priekyje. Prieš perkant, svarbu apžiūrėti išsiskleidimo mechanizmą norint išvengti nemalonumų ateityje. Šio tipo sofos lovos puikiausiai tinka vaikų ar darbo kambariui, gali būti įvairių dydžių ir matmenų.

 

Antrasis – kampinė sofa

 

Kampinė sofa lova pirmiausia išsiskiria dizainu. Šio gaminio privalumas tai, kad galima lengvai įstumti į kampą ir taip sutaupyti nemažai vietos. Kaip ir tiesios formos sofa lova, kampinė turi papildomą laisvą erdvę patalynei susidėti. Šio modelio miegamosios sofos skiriasi nuo kitų tuo, kad neturi šonuose medinių ar kitokių kietų konstrukcijų. Jas pakeičia minkšti porankiai.

 

Interjero dizaineriai teigia, jog kampinės sofos lovos nėra skirtos tik kambario kampams. Tai puikus baldas norintiems atskirti kelias gyvenamąsias zonas, pavyzdžiui – valgomąjį nuo svetainės.

 

Trečias – transformatorinė sofa lova

 

Transformatorinė kitaip žinoma kaip spintinė sofa lova. Šio modelio minkštasis baldas yra skirtas mažoms erdvėms, kuriuose nėra papildomos vietos. Lietuvoje spintinė sofa lova nėra dažnas pasirinkimas, tačiau užsienyje ganėtinai populiarus.

 

Kambaryje viskas atrodo taip – sofa, už kurios stovi spinta. Norint ištiesi lovą, tiesiog reikia nuleisti spintos dureles žemyn ir pastatyti ant metalinių kojų, kurios pritaisytos prie spintos. Interjere šis sprendimas puikiausiai išsprendžiamas ir suderinamas su kitais baldais.

 

Visi modeliai gali būti dekoruojami, tai yra naudojamos papildomos pagalvės, užklotai ar kiti aksesuarai, kurie tinka prie jūsų interjero. Jei skaitydami sugalvojote, kokios sofos jums reikėtų, tai nieko nelaukdami spauskite čia ir galėsite pradėti ieškoti sau tinkančios sofos lovos!