šviestuvai internetu

Kaip susikurti išskirtinį interjerą su mažai pinigų?

Įsivaizduokite: baigėte mokslus, turite pirmąjį, tačiau toli gražu ne geriausiai apmokamą, darbą, ir po truputį įsikuriate būstą, kuriame planuojate gyventi. Žinoma, kad remonto darbai atsieina nemažai, bet juk taip norisi gyventi šviesiame, išskirtiniame, jaukiame būste, į kurį užsukę giminaičiai ar draugai džiaugtųsi atmosfera kartu su Jumis. Ar tai išvis įmanoma su nedaug pastangų? Žinoma, kad taip!

Tai pavyks, jei pasitelksite vaizduotę

Jaukiems namams, visų pirma, reikia ne prabangių baldų, madingiausių sienų apmušalų. Namų atmosfera bus maloni ir į juos norėsis grįžti, jeigu čia bus įdėta dalis širdies, objektai, aksesuarai tarnaus jums ir bus patogūs naudoti, o ne priešingai – jūs nieko kito nedarysite, tik saugosite, kad šiukštu jokia dulkelė ant paviršiaus nenukristų.

Visai paprasto dizaino, ramūs šviestuvai internetu, žalia kambarinė gėlė, kurią reguliariai reikia palieti, skambanti mėgstama muzika – visa tai detalės, kuriančios malonią aurą namuose. Tad, tada, kai daug finansų negalite skirti namų renovacijai, rekomenduojame investuoti šiek tiek į ne itin daug kainuojančių, bet svarbių smulkmenų įsigijimą. Žinoma, nevertėtų apsikrauti įvairiais mažmožiais, per kuriuos vėliau namuose galbūt neis praeiti, tačiau vienas kitas augalas, meno kūrinys (kad ir kūrybiškų jūsų draugų) gali būti būtent tai, ko, rodos, ir reikėjo iki vientiso ir šiek tiek bohemiško jūsų namų interjero sukūrimo.

Pirkite internetu – taip sutaupysite pinigų

Nemažai daiktų internete galima įsigyti netgi pigiau nei fizinėse parduotuvėse, tad pasiryžę atnaujinti namus pirmiausiai idėjų ir pačių pirkinių ieškokite elektroninėse parduotuvėse, skelbimų portaluose. Būtent į pastaruosius daug žmonių kelia nebereikalingus, bet vis dar geros būklės baldus, namų dekoro elementus, namų tekstilę ir pan. Šviestuvai internetu – vienas iš daiktų, kuriuos galima rasti visai nebrangiai. Taip pat internete dažnai vyksta įvairios akcijos, pavyzdžiui, black Friday išpardavimas, kurio metu daugybę prekių namams galima įsigyti netgi perpus pigiau.

Nebijokite eksperimentuoti!

Netikėti deriniai, kontrastingų spalvų derinimas, neįprastos vietos, kur statomos knygos ar augalai – netgi tokie dalykai gali praturtinti namus su beveik nulinėmis išlaidomis. Vienas iš pavyzdžių: įsigyti paprasti šviestuvai internetu, be jokio prabangaus gaubto – tiesiog lemputė ant laido – galėtų būti švelniai supinami vienas su kitu, taip sukuriant išskirtinią kompoziciją. Šalia ant žemės į krūvą sudėtos knygos įvairiaspalviais viršeliais tarsi praturtina pilką, niūrią kambario sieną. O viską apvainikuoja dabar itin madingi pakabinti nertuose krepšeliuose žali augalai. Vualia! Jaukumas jūsų namams garantuotas.

Taigi, tada, kai norisi atsinaujinti namus, neverta iškart tokių minčių vyti šalin – net ir kuklus biudžetas dažnai gali būti stimulas būstą keisti iš esmė