svetainės baldai, stalas, kėdės

Kaip išsirinkti patogius svetainės baldus?

Patogūs svetainės baldai – svarbu sulaukus didelio būrio svečių ar tiesiog norint atsipalaiduoti ir maloniai praleisti popietę. Dabar, kai baldų pasirinkimas itin didelis svetainę galime įsirengti taip, kad atitiktų visus mūsų poreikius. Tačiau kaip išsirinkti  baldus kurie bus ilgalaikiai, kokybiški, stilingi ir tikrai patogūs?

 

Pagal pomėgius

 

Kiekvieno iš mūsų baldų pasirinkimas bus itin individualus nes laisvalaikį visi mėgstame leisti skirtingai. Kai kurie savaitgaliais ar atostogų metu mėgstame priimti gausų būrį svečių, bendrauti su draugais, giminaičiais, galbūt rengti vyno degustavimo, kino ar stalo žaidimų vakarus. Tokiu atveju, svetainės baldai turėtų būti pritaikyti tam, kad patogiai sutalpintų didelę grupę žmonių. Reikėtų patogių sofų, fotelių ar kėdžių, o jei svetainė jungiasi su valgomuoju – plačių stalų, kad nei vienas nesijaustų neturintis vietos kur atsisėsti ar pavalgyti. Svečiams liekant nakvynės, vertėtų rinktis ištiesiamas sofas-lovas. Mėgstantys skaityti svetainę galėtų papildyti erdviomis knygų lentynomis.

 

Pagal kambario erdvę

 

Šiuolaikiniai svetainės baldai gali būti pritaikyti įvairiausio tipo erdvėms. Mūsų baldų pasirinkimas taip pat labai  priklausys ir nuo to, kiek vietos turime. Gerai apgalvojus kaip geriausiai sustatyti baldus, net ir nedidelė svetainė gali būti išties jauki ir patogi. Taigi, rinkdamiesi svetainės baldus atkreipkite dėmesį į tikslius  išmatavimus, apgalvokite kaip baldai derės vieni prie kitų, ar pilnai išnaudosite kambario erdvę, ar patalpa nesijaus tuščia, ar netruks vietos.

 

Kokybė – svarbu

 

Itin svarbus kriterijus renkantis svetainės baldus – kokybė. Pirkdami baldus visi norėtume, kad jie būtų ilgaamžiai, lengvai nelūžtų, greitai nesusidėvėtų. Be abejo, baldų ilgaamžiškumas priklausys ir nuo to , kaip gerai juos prižiūrėsime bei rūpinsimės, tačiau nusipirkus kokybiškus baldus jaučiamas išties didelis skirtumas. Šioje srityje vertėtų nesistengti per daug sutaupyti. Jei esate tikri, kad baldas bus itin kokybiškas, tačiau dvejojate pirkti nes jis yra šiek tiek brangesnis, atsiminkite, kad greitai lūžtančius baldus vis tik reikės keisti naujais, kas visada reiškia papildomas išlaidas. Kokybiški svetainės baldai – ilgalaikė investicija kuri užtikrins patogų poilsį bei itin stilingai atrodančią erdvę.