išmanūs namai

Išmanūs namai – paprasta, tvarkinga ir švaru

Namai yra saugumo, jaukumo ir ramybės oazė. Visgi, jų tvarkymas tikrai ne visada yra pati maloniausia veikla, kurią norėtųsi veikti pagaliau saulėtą savaitgalį. Juk kartu norisi ir pailsėti, o ne ilgas valandas leisti šveičiant didžiulius langus, veidrodžius, siurbiant kilimus ir valant lentynas. Daugelis šiandien vien todėl, kad galėtų daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems, stengiasi investuoti į būsto išmanumą. Ką galima padaryti, kad namuose būtų galima gyventi paprasčiau ir atrasti dar vieną papildomą valandą?

Amžinai nėra laiko

Iš tiesų, vos ateina ilgai lauktas savaitgalis, suprantama, kad laiko vis tiek nėra. Net jei tai laisvadienis nuo visų darbų, namų ruoša niekur nedingsta. Tuomet ir robotas langų valymui, ir išmani virtuvės sistema tampa didžiausia svajone, kuri (jei netyčia išsipildytų), leistų džiaugtis SPA minutėmis vonioje, kokybišku laiku su šeima ir vaikais, galų gale, leistų šiek tiek užsimiršti, atsipalaiduoti ir, buitiškai tariant, ištiesti kojas. Šią kiekvienos namų šeimininkės svajonę šiandien pildo „Lazy House“ komanda. Kaip – pasakojame plačiau.

Investuokite į namų įrangos išmanumą

Papildomą valandą paroje ir net papildomą dieną savaitėje galima nesunkiai susiveikti, nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo ne visai įmanoma. „Lazy House“ prekybos centre parduodama įvairi būsto tvarkymui ir priežiūrai reikalingai robotizuota įranga. Tai ir žoliapajovės, ir robotai dulkių siurbliai, grindų ir langų plovėjai. Tokia įranga leidžia atsipalaiduoti ir gyventi paprasčiau, nes didžioji dalis namų ruošos darbų yra atliekama už Jus.

Štai, pavyzdžiui, gyvenimas didmiestyje atrodo paprastas, kol neprireikia nusivalyti devintame aukšte esančių langų. Tuomet staiga atsiranda nemažai iššūkių, rizikos ir pavojų. Robotas langų valymui leidžia šių pavojų išvengti, sutaupyti laiko ir gyventi gerokai paprasčiau. Prietaisas už Jus tvarkingai ir itin švariai nuvalo visus langus, o Jums tereikia nepamiršti jo pilnai pakrauti. Jam išsikrovus darbas bus sustabdytas, tačiau nuo lango jis nenukris – tad jaudintis dėl to nėra ko.

Išmanūs prietaisai namuose padės Jums sutaupyti laiko, kurį skirtumėte namų ruošai. Taip galėsite jo daugiau skirti savo artimiesiems, išvengti gyvybei rizikingų darbų ir džiaugtis tvarkingais bei švariais namais.