išmanūs robotai namams, švara, siurblys

Išmani namų priežiūra – be pastangų

Namai – tai erdvė, kurioje dulkių sluoksnis tiesiog nepriimtinas. Būtent todėl namų šeimininkės tik grįžusios į namus, skuba pradėti tvarkytis. O darbų gausu: paviršių valymas, stiklo blizginimas, kur dar augalai ir augintiniai. Yra dar svarbesnių dalykų: vakarienės gaminimas, vaikų priežiūra ir kitos svarbios šeimos veiklos. O kada ateina tas laikas, kai laiką pagaliau galima skirti sau? Išmanūs robotai namams padarys tvarką ir be jūsų.

Netikite? Palyginkime įprastąjį namų valymą ir išmanųjį:

  • Valant įprastai, pirmiausiai, tenka išvalyti sausuoju būdu ir tik vėliau šlapiuoju. Tai du atskiri darbai, kurių atlikimas dažniausiai užtrunka puse dienos, jei ne daugiau. Įsigijus išmanųjį robotą, jis tai atlinks, kai jūsų net nebus namie, o grįžus namie tereikės mėgautis švara.
  • Sutaupytas laikas, tai ne vienintelis privalumas. Tai turi įtakos net sveikatai ir kokybiškam poilsiui. Kadangi valant siurbliu dulkės paplinta po aplinką ir patenka į žmogaus kvėpavimu takus, toks efektas organizmui gali sukelti alerginę reakciją ar net blogiau – astmą. Išmanūs robotai namams apsaugos nuo bet kokio poveikio sveikatai, nes darbo metu jie flirtuoja ir patalpoje esantį orą.
  • Išmanūs robotai pasižymi didesne kaina, vis dėlto tai protinga investicija, kadangi jų garantinis laikotarpis ilgesnis nei įprastųjų priemonių. Kokybiško siurblio kaina gana panaši į išmaniųjų prietaisų. Tai geriau investuoti į tokią valymo priemonę, kuri atliks visą darbą atliks be jūsų.
  • Išmanusis robotas gali būti skirtas ne tik patalpų paviršių valymui. Jei namai pasižymi dideliais langais, tačiau stiklo valymas jūsų nemėgstamiausias darbas, visa tai gali pakeisti išmanūs robotai namams. Įjungus jį, tebereikia stebėti, kaip ant stiklo dingsta nešvarumo žymės.

Taupyk išmaniai, leisk laiką gerai

Tampa akivaizdu, kad teikiama nauda nenuginčijama. Šie išmanūs robotai sutaupo jūsų laiką, kurį galite skirti pomėgiams ir laisvalaikiui. Šeimos nariai irgi bus patenkinti, kadangi pagaliau dėmesys bus skiriamas ne tvarkymuisi, o ir jiems. Tai puiki investicija, kadangi perkamos valymo priemonės nebebus pirkinių sąraše. Šie prietaisai geba valyti ne tik grindis, bet ir kitus paviršius, todėl belieka paklausti savęs: ar vis dar pats norite tvarkytis, ar norite, kad nemalonius darbus atliktų už jus?