vestuvinis žiedas

Inovatyvūs žiedai: paįvairinkite vestuves

Ruošiantis bendro gyvenimo pradžios šventei – vestuvėms, didelė svarba teikiama žiedams. Kai kurie pasirenka paprastuosius, vienspalvius žiedus, o kiti ieško įdomesnių variantų, kurie sužavėtų ne tik jaunuosius, bet ir jų svečius. 2017 metams jau pereinant į antrą pusę, įdomu, kokie inovatyvūs žiedai šiuo metu siūlomi rinkoje?

Medžiaga

Vietoje įprasto aukso, pasirinkite įdomesnę medžiagą: juk nebūtina visiems turėti tokių pačių žiedų. Kai kurie nueina iki tokio kraštutinumo, kad užuot pirkę tam tikrą žiedą, pasirenka išsitatuiruoti jį ant bevardžio piršto. Tai puikus variantas tiems, kurie yra alergiški metalams, o ypač auksui.

Kitos, kiek netradicinės medžiagos gali būti:

  • medis: žinoma, jis turėtų būti padengtas specialiu sluoksniu, kuris užtikrintų, kad žiedui nekenktų vanduo, oro sąlygos;
  • žalvaris: vidinis sluoksnis turi būti nulakuotas, kad neteptų piršto, taip pat reikia rūpintis, kad jis „nežaliuotų“;
  • guma: tokius gamina tik kelios įmonės, daugiausia skirta aktyviems asmenims, kad žiedas lengvai nenukristų nuo pirštų;
    moneta: pasirinkę mėgstamą monetą, ją galite iškalti į žiedą. Tai galėtų tapti kaip simbolis, kad dalinsitės namų finansais.

Forma

Jei norite, kad žiedai išsiskirtų, galite pasirinkti ir įdomesnę formą ar raštą. Pavyzdžiui, jei pora itin domisi gamta, žiedas gali turėti lapelius. Jie dar įdomiai atrodytų, jei būtų iš skirtingų medžiagų (tik nepamirškite, kad turi būti patogu: juk nešiosite kasdien). Visas žiedas gali būti nedidelių žiedelių pynė.

Kitas įdomus variantas yra kiek judantis žiedas. Pavyzdžiui, jis gali būti sudarytas iš nedidelių veržlių, prilaikomų žiedo profilių. Taip sudarytas žiedas gali truputį judėti, tai yra sukant profilius judės veržlės. Tai puikiai tinka nuolat nenurimstantiems asmenims, ieškantiems prasiblaškymo.

Pasirinkite žiedus, turinčius įdomius simbolius. Galite paprašyti juvelyro, kad išraižytų senovinius pagonių meilės ar atsidavimo simbolius, kurie kasdien jus lydės. Jei norite paprasto, bet įdomaus varianto, žiedai gali būti ir padaryti taip, kad atrodytų, kad jie nešlifuoti. Tai sukuria natūralumo ir šiek tiek grubumo, kuris gali simbolizuoti, kad santykiuose nieko neslėpsite.

Vestuvinius žiedus išsirinkti gali tapti tikra kankyne. Prisiminkite, kad šį aksesuarą matysite kasdien: kodėl gi nepasirinkus kažko įdomesnio?