langas be roleto

Inovatyvūs roletai namuose

Kartais gali atrodyti, kad langų uždengimai yra vienas iš tų elementų, kurie sustojo laike. Jie turi tik kelias funkcijas: pridengti iš lauko sklindančią šviesą, suteikti kambariui estetinę išvaizdą. Tačiau šiomis dienomis gaminami roletai gali pasiūlyti daugiau nei vien šitas dvi paskirtis.

Valdykite šviesą namuose

Jau esame pasakoję, kad užuolaidoms gali būti pritaikyta automatinė karnizų sistema. Ši sistema, reaguodama į jūsų parinktus nustatymus, gali tinkamu metu atitraukti langų uždengimą arba kaip tik pridengti langą. Šis funkcionalumas gali būti pritaikytas ir roletams. Tačiau tokiu atveju, jums reikia tokios roletų sistemos, kuri būtų sujungta su išmaniąją namo sistema.

Tačiau galimybė nustatytu metu uždengti langą yra ne vienintelis galimas funkcionalumas. Jūs taip pat galite pasirinkti roletus, kurie turi kelias medžiagas: permatomą ir visiškai uždengtą. Varijuodami jų uždengimu, galite namus ne tik užtamsinti, bet ir dekoruoti langus. Taip pat rasite ir tokių roletų, kurie praleis tam tikrą dalį šviesos, leis matyti, kas vyksta lauke, tačiau sulaikys žalingus saulės spindulius, kad jie nepatektų į vidų.

langas be uždengimoPasirinkite savo nuotrauką

Dar viena naujovė, kurią pristato „Domus Lumina“ yra foto roletai. Pasirinkus tokius roletus, galite turėti norimą atvaizdą ant audinio. Kiekvieną kartą, kai nuleisite roletus, galėsite nusikelti į mėgstamą šalį, matyti mėgstamus filmų ar serialų veikėjus. Šie uždengimai turi ir daugiau privalumų nei vien tik estetiškai pridengti langus ir užtamsinti patalpą.

Uždengimus galite pasirinkti Screen, Diena Naktis (yra permatomos juostelės) ar Black out (visiškai užtamsina patalpą) audinio. O pats audinys tinka net alergiškiems asmenims, yra patvirtintas ir leistinas naudoti darželiuose ar kitose didelio saugumo reikalaujančiose patalpos.

Priklauso nuo jūsų

Natūralu, kad roletai kuriami atsižvelgiant į dabartinius asmenų poreikius. Tikrai galima teigti, kad kuo toliau, tuo jie taps inovatyvesni. Galima net spėti, kad po kelių metų atsiras ir tokie uždengimai, kurie priklausomai nuo saulės šviesos keis savo spalvą ar uždengimo intensyvumą.

Pasirinkite savo namams inovatyvų langų uždengimą. Jei ant langų kabinsite roletus, galėsite būti tikri ne tik dėl jų suteikiamos apsaugos nuo saulės spindulių ar kitų šviesos šaltinių, bet ir galėsite pasirinkti norimus papildomus funkcionalumus.