svetainės baldai

Inovatyvumas namuose, arba kodėl šiandien reikalingas funkcionalumas?

Namų interjero dizainas šiandien privalo būti ne tik jaukus ar stilingas, daugeliui vis daugiau reikšmės turi baldų ir kitų interjero detalių technologinis pažangumas. Kodėl? Nes namai šiandien nebėra tik vieta, į kurią grįžtame numigti ir vėl bėgame į darbus. Tai vieta, kurioje norisi maksimalaus patogumo ir galimybės visiškai atsipalaiduoti. Inovatyvūs baldams naudojami technologiniai sprendimai šiandien suteikia galimybę ne tik patogiais, bet ir lengvai komponuojamais, dinamiškais baldais, kurie suteikia kasdienybei daugiau spalvų. Kokie svetainės baldai šiandien susilaukia daugiausiai dėmesio bei kaip juos įkomponuoti namuose kalbėjomės su interjero dizaineriais.

Baldai šiandien gali viską

Daugelis kartoja, kad namuose svarbiausia namiškių kuriama atmosfera, tačiau didžiulę jos dalį sudaro pasirinkti baldai. Senoviniai, dar šiek tiek besilaikantys, iš močiutės paveldėti baldai gal ir suteiks išskirtinį akcentą namams, tačiau menka iš jų nauda, jeigu po metų ar net pusmečio teks mesti lauk, norėsis atnaujinti namus ir jie tiesiog keliaus į laužą.

Besikalbant su interjero dizaineriais, šie mums išdavė mažą paslaptėlę – baldai šiandien yra gerokai daugiau nei tik interjero akcentai. Tai patogumo ir maksimalaus funkcionalumo užtikrinimas, leidžiantis viską gauti čia ir dabar.

Štai pavyzdys: jaukus darbo stalas gali akimirksniu virsti stilingu valgomojo stalu, talpinančiu visą šeimą susėsti vakarienės ir pabendrauti. Pagal nuotaiką, baldas tarnauti gali ir kaip puiki vieta organizuoti stalo žaidimų vakarams. Tokie svetainės baldai šiandien yra vieni iš labiausiai ieškomų, nes žmonės šiandien tiesiog stengiasi taupyti vietą.

Noriu – svetainė, noriu – miegamasis

Kodėl mums norisi inovatyvumo? Nes šiuolaikinis žmogus nėra sėslus. Jis dinamiškas, nuolatiniame judėjime, dažnai norintis pokyčių ir ieškantis galimybių, kaip greičiau ir patogiau juos gauti. Namai – ne išimtis. Čia nori jaukumo, tačiau interjero stiliai greitai sensta, ypač tie šiuolaikiniai. Tad ir dabartinių laikų žmogus daugiau koncentruojasi į technologinį inovatyvumą ir patogumą, nei į stilingą ir nesenstantį dizainą. Nes kam rinktis nesenstantį dizainą, kai galima rinktis modulinius arba korpusinius baldus, kuriuos vėliau galima patiems persikomponuoti. Norite – bus svetainė, užtrauksite užuolaidą ar nuleisite širmą, svetainė taps jaukiu miegamuoju. Tie patys svetainės baldai šiandien yra tokie kitoniški ir galintys viską, kad kartais žmogui pačiam tenka prisitaikyti prie jų, o ne baldams prie jo.

Jaku, paprasta, komfortiška, o svarbiausia – lengva viską atnaujinti, neperkant naujų baldų. Jeigu tai Jums neatsako į klausimą, kodėl mums visiems šiandien taip rūpi inovatyvumas, tada belieka tik patiems išbandyti.