Fengšu principas – kaip įrengti namus?

Fengšu asocijuojasi su harmonija ir paprastumu, todėl būti namų interjeras turi būti iš anksto suplanuotas. Pirmiausia, vertėtų atkreipti į savo namų duris, taką. Jei vaizdas yra niūros, turite kažką keisti, kadangi svetingumas pagal Fengšu principą ypač svarbus. Tiek svečiams, tiek jums turėtų būti malonu grįžti namo. Sakoma, kad jei namų priėmimas jaukus, namus aplankys sėkmė.

Išskirtinės natūralios spalvos

Lova mergaitei turėtų pasižymėti ne tik paprastumu, bet ryškiomis spalvomis. Nors dažnai pasirenkamos šviesios, neutralios spalvos prie jų turėtų būti derinami ryškesni atspalviai. Šis principas teigia, kad nematant ryškių spalvų žmogų dažnai apima melancholija ar net depresija. Šilti ir jaukūs tonai primins gamtą ir suteiks jaukumo jausmo namų interjero dizainui. Dažniausiai siūloma rintis rausvą ir smėlio spalvos atspalvius ir prie jų derinti ryškesnius.

Minimalus baldų kiekis

Rinkitės tik tai, kas būtina. Kitokiu atveju, nereikalingi baldai blaškys ir neleis susikaupti. Baldų nevertėtų kaupti, todėl jei kažko nereikia, tą baldą vertėtų išmesti arba atiduoti. Daiktus ir baldus svarbu prižiūrėti. Tai reiškia sugedus pataisyti ir reguliariai valyti. Lova mergaitei sulūžus vertėtų pakeisti į naują, jei taisymas yra per daug sudėtingas. Baldaipl.lt siūlo įsigyti lovas vaikams ir suaugusiems.

Namuose svarbu saugumas

Namai – tai vieta, kur aktualu jaustis patogiai ir saugiai. Tai reiškia, kad baldai turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai. Apeiti baldų nevertėtų, geriau perstatyti juos taip, kad praėjimas būtų neapkrautas. Dažnai užkliuvus už baldo tai signalizuoja, kad baldai yra pastatyti netinkamai.

Augalai – būtini

Šiuo metu ypač populiaru rinktis plačialapius augalus – fikusus, kurie namas suteikia jaukumo. Ir ne tik. Augalai simbolizuoja atsipalaidavimą, todėl vertėtų viename kambaryje jų turėti nors porą. Džiunglėmis namų nereiktų pavesti, juos vertėtų derinti ir apgalvoti prieš įsigyjant. Lova mergaitei turi būti pagaminta iš kokybiškos medžiagos.

Natūrali šviesa derinama su šviestuvais

Fengšu principas diktuoja, kad namuose turi būti, kuo daugiau šviesos. Tai reiškia, kad vertėtų naudotis tiek natūralia šviesa, tiek šviestuvais, toršerais ir kita. Taip manoma, kad ir žmogaus mintys tampa aiškesnės, šviesesnės.