svetainės baldai

Atskiri baldai ar iš anksto suderinti?

Perkant baldus dažnai iškyla klausimai, ar geriau rinktis baldus po vieną ar iš karto pirkti visą komplektą sistemą. Abu variantai turi savų privalumų ir trūkumų, todėl vertėtų į juos atsižvelgti pritaikant tai savo namams. Modulinės sistemos baldai jau būna iš anksto suderinti tarpusavyje, kai perkant baldus po vieną tenka patiems derinti, vis dėlto kyla klausimų, kuo dar skiriasi šie baldų pirkimo pasirinkimai.

Baldų pirkimas po vieną:

• Originalus dizainas. Perkant šiuos baldus ir patiems juos pritaikant, namų interjeras įgauna savitumo ir kitokių derinių nei jau iš anksto suplanuotas. Vis dėlto tai atlikti sunkiau, o kartais deriniai ne visada dera.

• Pigesnė kaina. Iš anksto suplanuoti komplektai ar sistemos dažnai pasižymi aukštesnėmis kainomis, todėl norintiems sutaupyti vertėtų baldus derinti patiems. Vis dėlto šiuo atveju galima neapdariai pasirinkus permokėti už baldus arba jie nepasižymės ilgaamžiškumu.

Baldų komplektai ir modulinės sistemos:

• Skonio ženklas. Suderinti baldai tarpusavyje derės ir papildytos. Savos išrinktos detalės suteiks originalumo. Dažnai šios sistemos ar komplektai gali būti priderinti pagal klientų norus ir pageidavimus, todėl pasirinkti baldai atitiks skonį. Vis dėlto už pakeitimus ir naują dizainą dažnai tenka sumokėti brangiau nei įprastas.

• Kokybė dažnai prisikariama šiam pasirinkimui, kadangi brangesnė kaina pasižymi ir ilgesniu garantiniu laikotarpiu. Baldų komplektai gaminami iš aukštos kokybės detalių, kurios sudaro darnia bendrą baldo visumą.

• Užpildyta erdvė dažnai siejama su jaukumu. Iš karto gaunamas produktas garantuoja, kad namų interjeras iš karto bus paruoštas kitaip nei perkant baldus po vieną. Tai užtrunka mažiau laiko, kadangi dažnai šios sistemos ar komplektai būna sudedami pačios įmonės per vieną ar porą dienų.

Kurį rinktis?

Modulinės sistemos kaip ir atskirų baldų pirkimas turi savo privalumų. Kiekvienas pirkėjas turi atsižvelgti į tai, koks namų dizainas vyrauja ir kaip tai daro įtaka namų baldų pirkimui. Perkant baldus po vieną dažnai išgaunamas originalesnis ir pigesnis rezultatas. Baldų komplektai ar modulinės sistemos sudaro dažniau geresnį tarpusavio derėjimą, o patys baldai pasižymi kokybe.