led apšvietimas, inovacijos, šviestuvai

LED – sumanus pasirinkimas namams

Moderni aplinka sukuriama ne tik interjero dizainu. Ją taip pat veikia ir šviestuvai, kurie sukuria jaukumą, suteikia erdvės net ir siauroms patalpoms. Tai gali tapti puikiu būdu tausoti tiek aplinką, tiek savo finansus. LED apšvietimas – tai vienas iš moderniausių pasirinkimų, kuris yra tiek praktiškas, tiek dizainui palankus. Galima įsigyti lemputes jau turimiems šviestuvas arba LED šviestuvus.

Esminiai privalumai ir ypatybės:

✗ Tai ne ateities vizijos. Visi esame matę filmų, kur šviestuvus galima įjungti balsu ar rankos suplojimu. Šiuo metu tai tampa ne fantastikos elementu, o išmania švietimo sistema. Su LED pagalba galima lengviau įžengti į naujoves. Šis apšvietimas suteikia natūralumo namams, bet ir sumažina kontrastą tarp dirbtinės ir gamtos suteiktos šviesos.

✗ Ilgaamžė energija. Įprastosios lemputės funkcionuoja tik 2000 valandas, kai LED tinkamos vartojimui 50000 valandas. Skirtumas akivaizdus, kaip ir tai, kad jos ne tik nėra kenksmingos aplinkai, bet ir sudėtyje neturi gyvsidabrio. Ekologiškas būdas apsisaugoti nuo bet kokios žalos.

✗ LED apšvietimas – tai ne tik apšviesti kampai, bet ir apsaugota gamta. Visiems žinoma, kad žemės ištekliai nėra amžini, todėl reikia imtis bet kokių veiksmų, kad jie nebūtų išnaudoti. LED lempučių išskirtina energija tausoja aplinką, kadangi išskiria mažiau energijos nei įprasti būdai.

✗ Brangesnė investicija. Daug kas vis dėlto lieka prie klasikinio apšvietimo metodo, kadangi šios lemputės brangesnės. Nors ir vartojimo laikas ilgesnis, vartotojai stengiasi sutaupyti, nors tai nebūtinai reiškia, kad tai ir bus pasiekta. Retesnis lempučių pirkimas sutaupys išlaidų. LED lemputės kartais būna neįvertintos, dėl sunkesnio svorio, kuris gali paveikti šviestuvą.

Įvertink pats

Tik išbandžius galima suprasti, ar šis apšvietimo būdas tinkamas jūsų namams. LED apšvietimas vertinamas specialistų ir net teigiama, kad būtent toks apšvietimas pakeis įprastąsias iš rinkos. Tai taps nauda ne tik mūsų namams, bet ir gamtos ištekliams. Tik nuo mūsų vartotojų poreikių priklauso, kokia bus apšvietimo tendencijų ateitis. Kokius kriterijus taikote savo šviestuvams? Nuo jų priklausys, ar vertėtų apsvarstyti apie LED teikiamą naudą.