Netradiciniai vestuviniai žiedai: gražu ar neskoninga?

Vestuviniai žiedai šiandien gali būti gaminami patys įvairiausi – graviruoti, puošti deimantais, brangakmeniais, netradicinių formų, susipynusiomis juostelėmis, neįprastomis tekstūromis. Taip pat galimi individualūs užsakymai, su išgraviruotais žodžiais, pažadais. Dar vienas variantas – dizainerių šedevrai. Savaime aišku, analogiškai skiriasi ir kiekvieno žiedo kaina. Tačiau ar verta rinktis netradicinius žiedus? O gal vertėtų grįžti prie klasikinių? Nuomonės vyrauja labai įvairios, todėl nusprendėme pateikti kelias įžvalgas tiek apie klasikinius, tiek apie netradicinius ir modernius žiedus.

Klasikinio stiliaus meilės simboliai

Klasikiniai žiedeliai pasižymi subtilumu. Dažniausiai tai geltono arba raudono aukso meilę simbolizuojantys papuošalai, dekoruoti viena ar keliomis mažomis deimanto akutėmis. Dažniausiai tai papuošalai, kurių paviršius yra lygus, niekuo neišsiskiriančia tekstūra, šiandien kartais gaminamas iš kelių skirtingų tauriųjų metalų, kaip pavyzdžiui, aukso ir sidabro juostelės.

Klasikiniai vestuviniai žiedai atrodo gražiai ir neišsiskiria, todėl tokius rinktis mėgsta paprastumą ir subtilumą mėgstančios merginos. Prie tokių papuošalų nebūtina derinti kitų aprangos detalių ar papuošalų, o žiedas tinka kasdieniam nešiojimui.

Modernūs vestuviniai žiedeliai

Pastaruoju metu vis dažniau ieškoma įdomesnių vestuvinių žiedų. Subtilumas nustumiamas į planą B, jei netyčia nepavyktų rasti įdomesnio vestuvinio simbolio. Koks yra modernus vestuvinis žiedas? Jis gali būti lietas iš kelių skirtingų spalvų aukso, kuriant įvairius perėjimus. Neretai jie gaminami gerokai platesni nei klasikiniai, todėl, aišku, yra ir storesni, sunkesni, jiems sunaudojama gerokai daugiau aukso ar sidabro.

Sakoma, kad vestuviniai žiedai turėtų būti meilę simbolizuojantis papuošalas, tačiau modernus dažnai ir nenorint gali parodyti ir Jūsų socialinį ar finansinį statusą. Prie tokių žiedų specialiai derinama kasdienė apranga, tačiau šis atvejis priklauso nuo to, kaip stipriai žiedas yra dekoruotas.

Kartais visas modernumas išsiskiria mažose detalėse – tai graviravimas ar netradicinė paviršiaus tekstūra. Kiekvienas šį papuošalą renkasi ne tik pagal kainą, bet dar ir pagal gyvenimo būdą. Ir tai, kas vieniems gražu, kitiems tikrai gali atrodyti neskoninga. Modernius ir gausiai dekoruotus vestuvinius žiedus siūloma rinktis tiems, kurie mėgsta prabangą, o draugaujantiems su paprastumu – puikiai tiks klasikiniai. Vieniems žiedas yra tik simbolis ir meilės išraiška, kitiems – tai taip pat ir išskirtinis papuošalas.