egul žolę pjauna robotai vejapjovės

Neperkaiskite galvos – tegul sodą tvarko robotas

Didieji vasaros karščiai dar niekam nepadėjo. Šiuo laikotarpiu daugeliui sunku susikaupti, o kaitra, atrodo, skverbiasi net per kepurę. Darbas sodas atima daug jėgų, dažnai daug lengviau išsenkama. Dideli kiekiai vandens irgi ne visada gelbsti, o darbus nudirbti ir žolę nupjauti juk vis tiek reikia. Tokios šiuolaikinės technologijos, kaip robotai vejapjovės, leidžia ne tik visus darbus nudirbti greičiau, bet dar ir likusį laiką išnaudoti savo asmeniniams poreikiams, o ne pareigoms. Kas, kaip ir kodėl – pasakojame plačiau.

Perkaitimas gresia kiekvienam

vasaros karščių laukia kiekvienas, ir mažas, ir didelis. Su džiaugsmu mes visi lekiame į paplūdimį, prie vandens ar į artimiausią parką ir krentame ant pleduko, patiesto ant žolytės. Ir džiaugiamės saulės spinduliais, glostančiais skruostus, nurudinančiais rankas ir kojas.

Panašiai elgiasi ir tie, kurie turi džiaugtis „parduotomis vasaromis“ sodo darbams. Išsirengia ir keliauja darbuotis, o grįžta namo jau gražiai nurudę arba įraudę nuo kaitros. Irgi labai geras jausmas, daug pasakytų, tačiau rankos taip pat kaista ir nuo benzininės žoliapjovės, dažnai pila prakaitas, o labiausiai kaitra pasijunta mūsų galvai. Ne veltui, tėvai stengiasi vaikams nuo mažų dienų įdiegti, kad į lauką eitų tik su galvos apdangalu. Tačiau perkaisti gali ir tėvai, ir seneliai, o sodo darbai nėra priežastis aukoti sveikatą.

Pamirškite ne tik galvos skausmą, bet ir ilgas dienas sode

Husqvarna“ komanda sodo darbus siūlo atlikti paprasčiau ir savo parduotuvėse siūlo apžiūrėti robotus iš arčiau. Ne tik pasižiūrėti, bet ir patiems išbandyti kaip veikia robotai vejapjovės ir kuo jie tokie ypatingi. Žinote, kame slypi paslaptis? Ogi laiko taupyme!

Kaip dažnai savaitgalius aukojate žolės pjovimui ir kitiems sodo priežiūros darbams? Tikėtina, kad dažnai. Šie robotai Jums leis ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti savaitgaliais, bet dar ir reguliariai palaikys tvarkingą Jūsų veją visai be papildomo dėmesio. Ir tai daug geriau ir efektyviau nei įdarbinti vaikus pjauti žolę už tai, kad eilinį kartą prisidirbo.

Neperkaisite galvos, saugosite sveikatą, sutaupysite pinigų kurui, kurio reikalauja žoliapjovė ir pagaliau vėl džiaugsitės gyvenimu. Jei vis dar svarstote, kokiais privalumais dar pasižymi robotai vejapjovės, tiesiog atvykite į „Husqvarna“ ir patys juos išbandykite.