kiemo įrankiai lauke

Kokios 2018 metų tendencijas galima pritaikyti kiemo priežiūrai?

Dažniausiai nuo kiemo priklauso, ar namai atrodys tvarkingi bei patrauklūs, todėl jiems būtina tinkama priežiūra. Tam padėti gali vejapjovė arba kiti išmanūs įrenginiai. Yra ir kitų tinkamų būdų kaip galima įrengti kiemą, kad jis taptų pastebimas bei atrodantis sutvarkytas be kuriuo metų laiku. Jei kiemas yra didesnių matmenų, rinktis galim tam tikrus lauko baldus, kurie sukurs prižiūrėto kiemo įvaizdį.

Nuo ko pradėti?

• Apšvietimas. Kiemo aplinkoje būtini tinkami šviestuvai. Tai ne tik gali tapti stilingas pasirinkimas, bet ir saugus. Iš lauko pusės atėję asmenys bus apšviesti ir lengvai matomi. Turint didesnį kiemą – tai papildys laisvalaikio zoną. Norint vakare išeiti pasivaikščioti po kiemą arba pabūti su draugais, nebus baimės užkliūti ar susižeisti.

• Priežiūros. Kiemas dažniausiai turi veją, augalus, takelius, kuriuos būtina saugoti bei prižiūrėti. Išmani vejapjovė robotas gali atlikti darbą be jokios priežiūros, todėl kitiems kiemo objektams bus galima skirti daugiau priežiūros. Medžius, krūmus – būtina apkarpyti, augalus trešti ir panašiai.

• Vazonų. Vienas gėles galima laikyti šaltam orui atspariuose vazonuose, todėl šaltesnėmis oro sąlygomis jie nenušals. Vazonai gali būti įvairių formų, stilių ir spalvų, todėl juos galima pritaikyti pagal savo poreikius. Kiemui galima sukurti įvarius įvaizdžius: klasikinį, modernų, kaimo ar kiti.

• Baseinas arba fontanas. Šiems kiemo dalims dažnai tenka skirti daugiau biudžeto, todėl jų atsisakoma. Vis dėlto jei pasirinkote juos įsigyti, vertėtų iš anksto nuspręsti, ar patys norėsite jais rūpintis ar geriau pasisamdyti šiam darbui atlikti darbuotojus. Išmani vejapjovė nustato kliūtis ir jų išvengia, todėl tam nebūtina papildoma priežiūra.

Kokias spalvas rinktis kiemo detalėms?

Geriausia rinktis ryškesnes spalvas norint atkreipti dėmesį į detales, tačiau jos negali tapti per daug išsišaukiančios. Tam tikti gali ir tamsiai rudos arba pilkos spalvos, kurios per tiktų prie gamtos. Šiuo metu populiaru rinktis baltos spalvos baldus ir daiktus, kurie suteikia romantiškumo bei jaukumo kiemui. Vis dėlto kiekvienas kiemas išsiskiria unikalumu, todėl vienos spalvos gali labiau tikti nei kitos.