Kaip išsirinkti tinkamą sekciją

Be šio baldo vargu ar daugelis išsiverstų. Čia galima sudėti ir laisvai telpa visi reikiami namų daiktai, aišku, daug kas priklauso ir nuo jos dydžio ir dizaino. Tačiau tikrai lengvai galite susidėti ir eksponuoti savo indus, surinktus dekoratyvinius daiktus iš kitų šalių, knygas ir daug daugiau. Viena svarbiausių jos funkcijų yra būti televizoriaus stendu. Baldaipl.lt specialistai pažymi, kad tinkamai parinktos sekcijos, lenkiškos ar kitokios, kartu su televizoriumi gali sukurti jaukią aplinką namuose bei užtikrina patogumą žiūrint pamėgtas laidas ar filmus. Žemiau pateikiami patarimai, kaip tinkamai atitaikyti sekciją.

 

Išmatuokite reikiamas dimensijas

 

Išmatuokite atstumą nuo viršutinio kairiojo televizoriaus kampo iki apatinio dešiniojo. Jiems skirti šie baldai parduodami pagal maksimalų TV dydį, kurį įmanoma pritaikyti. Turima omenyje įstrižainę, o ne aukštį ir plotį.

 

Jei jūsų televizorius nėra plokščiaekranis ar plazminis, taip pat išmatuokite jo gylį. Baldaipl.lt pastebi, kad tik taip įsitikinsite, ar jis be jokių trikdžių, patogiai tilps ant Jūsų sekcijos. Lenkiškos ir daugelis kitokių gali būti gaminamos ir atsižvelgus į Jūsų pageidavimus bei norimus matmenis.

 

Raskite tinkamą vietą sekcijai

 

Kur talpinsite šį baldą priklauso nuo kambario išplanavimo, kitų baldų išdėstymo, kabelio jungčių, ir daugelio kitų veiksnių. Tačiau yra keletas taisyklių, kurių vertėtų laikytis.

 

Tai savaime aišku, bet nestatykite sekcijų priešais langą. Dėl saulės šviesos, sklindančios pro langą, bus sunku matyti ekraną. Jei norite optimalių žiūrėjimo sąlygų, pabandykite sekciją ir kartu televizorių statyti priešais sofą, ties viduriu. Kai rasite tinkamą vietą, žinokite, kokį laisvą plotą turite šiam baldui ir TV. Rekomenduojama palikti daug vietos tarp ekrano ir sofos. Taip matomas vaizdas nesilies, mažiau žalosite savo akis.

 

Sekcijos, lenkiškos ar kitokios kilmės, gali būti lengvai parenkamos su Baldaipl.lt konsultantų pagalba. Jei nežinote nuo ko pradėti, jie patars į ką atsižvelgti ir ką išmatuoti. Svarbiausia nepamiršti deramai išmatuoti savo televizoriaus ir svetainės matmenis, o padarius tai išsirinkti norimą dizainą, dydį yra itin lengva.