drėgno valymo robotai, namų robotai, grindų valymo robotai

Išmanus namų valymas – ko dar nežinojote?

Išmanusis įrenginys. Šį frazė dažnai girdima iš šiuolaikinio žmogaus lūpų. Namuose – išmanusis televizorius, kišenėje – išmanusis telefonas, ant riešo – išmanusis laikrodis… Tai – dirbtinio intelekto įrenginiai, sukurti tam, kad padėtų atlikti darbus greičiau, patogiau, tiksliau. Retuose namuose neaptiksi tokio buitį palengvinančio įrenginio: nuo seniausių ir visiems įprastų, tokių kaip automatinės skalbimo mašinos, iki sudėtingesnių, tokių kaip išmanieji daugiafunkciniai drėgno valymo robotai.

Kaip veikia drėgno valymo robotai?

Kiekvienas robotas veikia skirtingai, todėl labai naudingos prie jo pridedamos instrukcijos. Jas perskaitę galite išsiaiškinti jo veikimo ar priežiūros niuansus. Šie robotai gali turėti sausą, drėgną arba netgi abu valymo būdus viename, todėl reikėtų į tai atkreipti dėmesį įrenginį renkantis. Dažnai drėgno valymo robotai turi ir skirtingus valymo rėžimus: iš kampo į kampą, automatinį, bangos formos ir kitus. Būtent tai pagelbės siekiant turėti švarius namus bei sutaupyti laiko – nė viena erdvė neliks pamiršta ir visi būsto kampai bus švarūs, o Jums nereiks vargti blizginant sunkiau pasiekiamas vietas.

Paprasta naudotis

Naudojant drėgno valymo robotą namuose, svarbiausia – nepamiršti jį išvalyti, antraip valymas gali tapti nekokybišku. Šis robotas – elektroninis prietaisas, todėl nereikėtų pamiršti jo reguliariai įkrauti, nes viduryje darbo jis gali išsikrauti ir sustoti. Būna ir robotų, kurie patys grįžta pasikrauti į stotelę, tad įrenginys pats bent iš dalies pasirūpina savimi prižiūrėdamas ir Jūsų namų švarą.

Drėgno valymo robotai sutvarkys namus net ir be šeimininko priežiūros. Tereikia nustatyti rėžimą ir Jums patogų laiką, kai norite, kad robotas pradėtų savo darbą. Jums net nereiks būti namuose, kad prižiūrėtumėte jį, o tai padidins Jūsų produktyvumą ir sutaupys brangaus laiko. Tačiau, esant poreikiui, tokį robotą galite valdyti ir nuotolinio valdymo pultu, pasirenkant, kur jam reikėtų padirbėti ar kaip pradėti darbą.

Jei Jums patinka išbandyti naujausius išradimus, šie drėgno valymo siurbliai – Jums pats tas. Tad nedvejokite: šeimos nariai bus patenkinti, nes nereiks gaišti laiko prisidedant prie namų ruošos darbų, kurie gali būti alinantys, o svečiai liks sužavėti tokio namų aksesuaro. Net nepajusite kaip greit šis robotas taps nepakeičiamu namų pagalbininku, kurio į nieką neišmainytumėte.