plaunantis siurblys gali būti geriausia metų investicija

3 priežastys, kodėl Jums reikalingas plaunantis siurblys

Gyvename laikotarpyje, kai skubėjimas tampa įprastu gyvenimo tempu. Viską norisi daryti greitai, taip, kad laiko liktų dar ir sau. Net jeigu tai tik papildomas pusvalandis miego ryte. Analogiškai viskas vyksta ir su namų tvarkymu – norisi greičiau, paprasčiau ir lengviau. Ir žinote ką? Tai viena iš priežasčių, kodėl Jūsų buitinę techniką papildyti turėti plaunantis siurblys. Kyla abejonių? Pateikiame dar 3!

• Mažesnės elektros sąnaudos

Jei namuose auginate keturkojus augintinius, tikėtina, kad siurblį įjungti tenka mažiausiai kelis kartus per dieną. Ir tai ne tik erzina, ir ne tik kelia triukšmą. Tai taip pat naudoja ir elektros energiją. O jos įprasti siurbliai „ryja“ tikrai nemažai. Norite sutaupyti? Erzina keliamas įrangos triukšmas – įsigykite plaunantį siurblį iš „Lazy House“ išmaniųjų robotų parduotuvės.

• Keli valymo būdų pasirinkimai

Kitaip tariant, vienas aparatas – kelios skirtingos funkcijos. Su plaunančius siurbliu Jums nereikės vargsti su drėgnais skudurais ir šluotkočiu, po dar papildomai viską išsiurbiant. Nes vienas plaunantis siurblys gali daryti kelis darbus. Ir tai sutaupys Jums ne tik energijos, bet dar ir vandens sąnaudų. Turbūt pradedate suprasti, kad išmanūs namai – tai ne tik patogesni, bet dar ir ekonomiškesni.

• Namai švarūs net per atostogas

Paskutinė ir labiausiai lemiantis priežastis – tai suteikiame galimybė pamiršti namų ruošos darbus ir pagaliau atsipalaiduoti. Jūs tikrai esate nors kartą išvykę iš namų ilgesniam laikui, tačiau atostogos nebuvo tokios geros, nes paranojiškai galvojote apie tai, ką rasite grįžę į namus. Tiksliau tariant – dulkių sluoksnis ir apleistų namų kvapas. „Lazy House“ komanda neleis Jūsų namams pasislėpti dulkėse – net po ilgiausių atostogų namai gali būti tokie patys, kokius palikote – švarūs ir gražūs, jeigu tinkamai užprogramuosite robotą siurblį. Jis nustatytu laiku keliaus plauti grindų, o pajutus, kad senka baterija, pats pasikraus ir grįš prie pradėto ir nebaigto darbo.

Gyventi gali būti daug paprasčiau nei galvojate. Kai namų nereikia tvarkyti patiems, laiko savo veikloms lieka daugiau, tad ir skubėti nebereikia. Leiskite sau pailsėti. Jau laikas duoti sau tai, ko seniai nusipelnėte – poilsio.