3 patarimai, kaip išsirinkti naudotą automobilį

Daugelis žmonių mokėti didžiules sumas už naujus automobilius nenori. Todėl populiariausias pasirinkimas Lietuvoje yra naudoti automobiliai. Tačiau susiduriama su problema, kad kartais savininkai nori parduoti sugedusią transporto priemonę. Pavyzdžiui, jeigu prieš tai buvo pilamas nekokybiškas kuras, kuro siurblių remontas Kaune ar bet kokiame kitame mieste gali būti reikalingas. Tad pateikiame 3 patarimus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį, renkantis naudotą automobilį.

1. Nebūkite apgauti pamatę puikios išvaizdos automobilį

Turėkite omenyje, kad nuostabios išvaizdos, be jokių įbrėžimų naudotą automobilį rasti nelengva. Jei atrodo, kad tokį radote, dar kartą pasitikrinkite:

  • Atidarykite kapotą ir pažiūrėkite, ar viskas yra savo vietoje, ar nėra įtrūkusių žarnelių ir t.t.
  • Atidžiai patikrinkite dureles, ratus, slenksčius – ar nėra rudžių. Jos gali būti kad ir nedidelės, tačiau po kiek laiko jos prasiplės ir nepastebėti jų bus neįmanoma.
  • Patikrinkite, ar visos padangų poros yra vienodos, kad vėliau nereiktų pačiam jų pakeisti.

Atlikę šiuos procesus, sumažinsite tikimybę, kad nusipirktas automobilis bus netvarkingas.

2. Įvertinkite variklį

Jeigu norite išvengti autoservisų, būtinai apžiūrėkite variklį. Jeigu jis atrodo ką tik dailiai nuplautas, dažniausiai savininkas nori paslėpti kokias nors kitas problemas. Pavyzdžiui tepalo nutekėjimą. Taip pat verta pasidomėti, koks kuras buvo pilamas į automobilį. Jei savininkas taupė ir pylė tik pigiausią kurą, didelė tikimybė, kad vėliau gali sugesti kuro siurblys. Verta paminėti, jog kuro siurblių remontas Kaune pasižymi profesionalumu. Norėdami sužinoti plačiau, užsukite į šį puslapį: https://www.salvis.lt/kuro-siurbliu-remontas

3. Apžiūrėkite saloną

Automobilio apytikslę ridą galima sužinoti ir pasižiūrėjus į saloną. Jis yra vienas iš pagrindiniu indikatorių, kuris parodo, kaip automobilis buvo prižiūrėtas praeito savininko. Jei sėdynės atrodo labai sunaudotos ir apdraskytos, tačiau rida rodo, kad važiuota mažiau kilometrų nei iš tikro atrodo – didelė tikimybė, kad rida yra suklastota. Jei sename automobilyje salonas yra per daug gražus, tai gali būti taip pat įtartina.

Taigi, prieš perkant naudotą automobilį, nebūkite apgauti puikios išvaizdos išorėje ir viduje. Atidarykite kapotą ir patikrinkite, ar viskas yra taip, kaip turi būti. Jei nusipirkus automobilį yra reikalingas kuro siurblių remontas Kaune, užsukite į autoservisą „Šalvis“.