2018 metų spalvų tendencijos drabužių spintoje

Drabužių sezonai keičiasi vienas po kito, tik spėk suktis. Vis dėlto ekspertai siūlo pirkti tik tokius drabužius, kurie dera su jau turimais. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, ar drabužio medžiaga tinkama pagal odos tipą, veikia pagal funkciją, pavyzdžiui, sušildo ar atvėsina. Audinys, be abejo, negali kabėti ar būtų per daug įtemptas. Drabužiai internetu siūlo gausų asortimentą ir greitą pristatymą į namų.

Kokios spalvos madingos šiais metais ir kaip tai pritaikyti?

  • Sodri raudona spalva. Kaip ir klasikinė juoda, taip ir ši spalva visąlaik išryškina moterišką žavesį. Raudoną spalvą galima pritaikyti viso komplekto drabužiams: kombinezonams ar suknelėms. Vis dėlto ši spalva turi būti kruopščiai suderinta su kitomis detalėmis, kad geras skonis nebūtų prarastas.
  • Kūno arba rusva spalva, nors pirmiausiai buvo akcentuojama tik detalėse, šiuo metu vis labiau dominuos spintose. Ji puikiai dera prie kitų drabužių, nors vis dėlto būtina pasirinkti vieną ryškų akcentą, kad aprangą iš tiesų būtų išpildyta. Drabužiai internetu gali būti įsigyti už pigesnę kainą, taip sutaupant detalių pirkimui.
  • Tamsiai žalsva spalva. Tai reikli spalva ir ne visiems tinkanti, todėl pagal savo odos tipą vertėtų rinktis tinkamiausią atspalvį sau. Šią spalvą lengviau derinti, kai jis nesudaro pilno drabužio komplekto, pavyzdžiui, naudoti sijonui ar kelnėms. Tai įmantrus ir puošnus pasirinkimas.
  • Aukso atspalvis. Šiuo negalima piktnaudžiauti, kadangi tai ypač šventinė spalva, todėl geriau naudoti atspalvį, o ne visą auksinę spalvą. Blankus blizgumas gali suteikti skonio, kai per daug ryškus gali viską sugadinti.
  • Klasikinė juoda. Stiliaus žinovės įsitikinusios, kad su šia spalva niekada neprašausi. Ir tai tiesa, metams bėgant jos populiarumas tik auga, todėl šios spalvos drabužiai internetu pasiūla ypač gausi. Ji tinka bet kokio tipo kūno formoms, kadangi visąlaik išryškina moteriškumą.

Kiekviena spalva turi savo privalumų, todėl nevertėtų apsistoti tik ties viena. Nors juoda spalva visada tinka, vis dėlto rinkitės ir kitas spalvas, kurios galbūt suteiks ir kitokio efekto jūsų įvaizdžiui. Spalvos turi būti renkamos pagal odos tipo atspalvį, kūno formą ir kitus kriterijus.