procesų valdymas

Valdykite savo verslą iš bet kurios pasaulio vietos

Šiandien kiekvieno verslininko kasdienybė – įvairios tarptautinės komandiruotės. Tačiau palikti komandos be vadovo taip pat nesinori, visgi, verslo procesų valdymas – ne pats lengviausias uždavinys net ir patyrusiam. Kaip sutvarkyti sistemą, nepraleisti svarbių laiškų, suplanuoti visus susitikimus ir nebijoti, kad grįžus atgal į ofisą, čia bus visiška betvarkė? Turime sprendimą.

Palengvinkite kasdienybę sau ir komandai

Verslo kasdienybė be įvairiausių vadovų komandiruočių – dokumentų, rengimas, redagavimas ir tvirtinimas. Šis procesas dažnai vargina, o šablonai nuolat redaguojami. Pagrindinis erzinantis dalykas – redagavimo istorijos nebegalima patikrinti, nes dokumentus vis dar mėgstama tvirtinti atspausdintus. Ir nors daugelis žino, kad šiandien yra nemažai būdų kaip taupyti popierių ir saugoti gamtą, daugelyje biurų vis dar kaupiasi šūsnys popierinių dokumentų.

Norite palengvinti savo ir visos komandos darbą? Siūlome Jums automatizuoti kai kuriuos procesus. Pats procesų valdymas apima šiek tiek daugiau nei tik dokumentų tvirtinimą, derinimą ir rengimą. Lygiai taip pat vienu metu galėsite tvarkyti visus užsakymus ir matyti visos komandos darbo planą, o taip pat pavesti šios darbus atlikti kitam tuo metu, kol būsite išvykę į komandiruotę.

Specialios programos, kurias diegia „Sekasoft“ komanda, šiandien leidžia optimizuoti įmonėje vykstančius procesus taip, kad viską valdyti galima naudojantis viena pagrindine programa – nuo dokumentų automatinio apdorojimo iki personalo procesų valdymo.

Dirbkite iš bet kurios pasaulio vietos

Daugelis vis dar niekaip neįsivaizduoja darbo, kuris vyktų per atstumą. Tačiau pagalvokite – šiandien viskas, viskas, kad vyksta biure, dažniausiai yra taip kompiuterizuota, kad pakilti nuo kompiuterio stalo prireikia nebent organizuojant susitikimus. Visgi, nors šiandien nebėra žmonių, kurie nenaudotų elektroninio pašto, elektroninis parašas ir dokumentų tvirtinimas per atstumą daugeliui vis dar skamba kaip mistika.

Procesų valdymas per atstumą remia būtent elektronine dokumentų tvirtinimo galimybe. Jūs galite būti kitame pasaulio gale, tačiau jei turėsite interneto prieigą, Jus pasieks visi prašymai ir dokumentai, galėsite matyti kaip sekasi Jūsų komandai, kokie darbai jau buvo padaryta, o kas kažkur strigo. Dirbkite iš bet kurios pasaulio vietos – valdykite procesus, personalo sprendimus ir neleiskite ilgai optimizuotam darbui iškristi iš vėžių.