lietuviškų baldų gamyba

Ką žinote apie lietuviškų baldų gamybą?

Jeigu Jums užduotų tokį klausimą, tikriausiai pirmiausia pagalvotumėte apie tuos ąžuolinius lauko baldus, kuriuos kadais drožinėti ir konstruoti labai mėgo senelis ar prosenelis. Nors šie vis dar populiarūs, šiandien galima rasti ir daug įvairesnių variacijų, o lietuvių baldai ne ką prastesni už užsieniečių. Tad toli bėgti tikrai nereikia – kokybę užtikrinti gali ir mūsų tautiečiai, užsiimantys baldų gamyba. Tad šįkart kiek plačiau apie ją.

Lietuviškos inovacijos

Lietuviai lygiai taip pat kaip ir šveicarai ar skandinavai rūpinasi savo produkcijos kokybe. Jei vis dar vadovaujatės stereotipu, kad lietuviška kokybė nėra tokia patikima, kaip užsienio rinkos, gal laikas yra tiesiog atsimerkti? Lietuviai kaip niekas kitas stengiasi, kad mūsų tauta iškiltų ne alkoholizmo statistika, o išleidžiama produkcija. Būtent todėl vienas žinomiausių lietuviškų prekės ženklų „Magrės baldai“ šiandien lygiuojasi į užsienio rinką ir parduoda baldus ne tik Lietuvoje, bet Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Estijoje.

Baldų gamyba nėra toks jau paprastas ir greitas procesas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kiekvienam baldui skiriama pakankamai dėmesio ir laiko, siekiant užtikrinti, kad tai, ką Jūs įsigysite savo svetainei ar miegamajam, tarnautų mažiausiai 10 metų. Naujausiomis technologijomis apdirbamas medis įgyja naują formą, naują funkciją ir kaskart kiekvienam baldui pritaikomą skirtingą dizainą. Vidinei baldų konstrukcijai daugelis naudoja ne visai patikimas plonas drožlių plokštes, o štai „Magrės baldų“ gamintojai siekia užtikrinti, kad jaustumėtės saugiai, o baldas tarnautų, tad vietoj drožlių naudojamos masyvios nesmulkintos medžio karkaso dalys. Ar vis dar manote, kad lietuvių produkcija negalima pasitikėti? Nes mes manome šiek tiek kitaip.

Už kokybę mokame kiekvienas

Lietuviškų baldų gamyba šiandien vis dažniau domisi ir užsienio. Ir dažnai daugeliui vis dar atrodo, kad užsienyje jie bus parduodami pigiau. Tikrai ne. Nes už kokybę kiekvienas moka didesnę kainą. O štai tie, kurie sugalvoja įsigyti baldus internetu, dažnai gauna skatikų nevertą šlamštą ir prarastas viltis. Tad prisiminkite, kokybė dažniausiai yra verta savo kainos. Juk net ir tie patys ąžuoliniai baldai, mūsų minėti pradžioj, nėra jau tokie pigūs. O tarnauja – metų metus.