Sulankstomas dviratis prie sienos

Elektriniai sulankstomi dviračiai – ateitis?

Dviračiams po truputį įgaunant vis daugiau susidomėjimo, stengiamasi juos pritaikyti vis įvairesnėms demografinėms grupėms. Todėl šiomis dienomis yra ne tik kalnų ar plentiniai, bet ir elektriniai sulankstomi dviračiai, skirti dirbantiems asmenims, norintiems patogiai pasiekti darbą.

Kodėl verta dviračiu važiuoti į darbą?

Jei dirbate sėdimą darbą, vadinasi esate vienas iš tų asmenų, kurie beveik visą dieną praleidžia sustingę. Tai reiškia, kad jums reikia daugiau dėmesio skirti savo fiziniam aktyvumui: kai kurie užsirašo į specialias treniruotes, stengiasi prasimankštinti atsistoję nuo stalo. Tačiau gali tapti aktyvesni pakeitę tik vieną įprotį: kaip jūs atvykstate į darbą.

Užuot lindėję savo automobilyje, galite važiuoti dviračiu. Tai suteikia net kelias naudas:

  • išvengiate rytinių ir vakarinių automobilių kamščių;
  • pramankštinate kojų, pilvo raumenis ir sudeginsite kalorijų perteklių;
  • gausite daugiau gryno oro, kuris būtinas protinį darbą dirbantiems asmenims;
  • nereikės viešojo transporto bilieto;
  • važiuodami dviračių takais galėsite saugiai ir patogiai pasiekti savo darbo vietą.

Sulankstomų dviračių privalumai

Tiems, kurie nuo savo darbo vietos gyvena itin toli, neturi, kur palikti savo transporto priemonės, itin pravartūs sulankstomi dviračiai. Šios transporto priemonės lengvai gali būti perlenktos per pusę, kas leidžia jas pasiimti į autobusą, pasidėti darbe po stalu.

Šie dviračiai turi kiek mažesnius ratus, todėl bus daug lengviau pajudėti iš vietos. Dėl to, kad galėsite dviratį palikti darbo vietoje, gaunate turbūt geriausią galimą apsaugą nuo dviračių vagių. Turint tokius dviračiu lengviau ir keliauti: paprasčiau įtalpinti į autobusą (net jei jame jau yra kelios vietos dviračiams), viešąjį miesto transportą.

Toks dviratis taip pat pravartus ir tiems, kurie namuose neturi daug vietos, kur galėtų laikyti savo transporto priemonę.

Variklio poreikis

Kai kuriems asmenims nėra itin patogu važiuoti į darbą dviračiu dėl paprasčiausios priežasties: suprakaituojama. To galima išvengti persirengus, bet vėlgi, nėra patogu, nes darbas turi būti aprūpintas dušu. Įsigilinę į šią problemą, dviračių kūrėjai atrado galimą sprendimą: pridėti elektrinį variklį.

Elektriniai sulankstomi dviračiai parankūs jau vien tuo, kad važiuojant iš ryto, galite palengvinti sau kelią įjungdami variklį: taip atvyksite į darbą visiškai nesuplukę. Tai yra visiška rytinio važiavimo į darbą inovacija:
• gausite dviračio privalumus be neigiamų pasekmių (nuovargio ir prakaito);
• galėsite važiuoti dviračiu, o pradėjus lyti, sulenkti transporto priemonę ir įšokti į autobusą;
• atvykus į darbą galėsite ramiai padėti dviratį po stalu, būti ramūs dėl nesugadintų drabužių.

Šie inovatyvūs dviračiai jau sulaukė susidomėjimo: jais naudojasi ne tik dirbantys asmenys, bet ir turintys problemų su keliais. Tokie dviračiai ypač tinka ieškantiems praktiškesnės transporto priemonės, kuri tiktų ne tik mieste, bet ir kelionėse.

Elektriniai sulankstomi dviračiai – jau pradeda įgauti pagreitį. Didelė tikimybė, kad atsiras vis daugiau žmonių, norinčių važiuoti šiais dviračiais į darbą. Žinoma, tie, kurie dviračiais važiuodavo miškuose, lenktynėse, vis tiek rinksis kitus tipus.