magnetinės lentos

Magnetinės lentos pritaikymas ir suteikiami privalumai

Kreidinės lentos šiandien yra prisimenamos su nostalgija. Tiek mokyklose, tiek biuruose ir didesnio masto įmonėse vis dažniau jas keičia magnetinės lentos. Darbo vietos gerinimas leidžia džiaugtis produktyvesniu, efektyvesniu darbu ir geresniais jo rezultatais. Vis dar jaučiatės nieko nežinantys apie magnetines lentas? Pateikiame Jums šiek tiek platesnę informaciją ne tik apie patį produktą, bet ir jo pritaikymą skirtingose situacijose, atsižvelgiant į jo suteikiamus privalumus.

Kaip veikia magnetinė lenta?

Klausimas apie įmagnetinto paviršiaus lentų veikimo principą iškeliamas gana dažnai. Daugelis jas vis dar mėgsta lyginti su kreidinio tipo lentomis, tačiau šios pasižymi daug mažesnėmis pritaikymo galimybėmis. Mūsų aptariamos lentos paviršius gali būti lakuotas arba keramikinis. Iš vidinės pusės jis yra padengtas magnetu, tad prie magnetinės lentos paviršiaus limpa metaliniai daiktai. Dažniausiai tai aliuminio pagrindu pagaminti magnetukai, leidžiantis priklijuoti prie lentos svarbius užrašus, priminimus ir panašią informaciją.

Kitas dalykas, kuo išsiskiria magnetinė lenta, yra tas, jog norint ant jos rašyti, nebereikia pirkti kreidos. Ši biri, ypač lengvai ištepa drabužius, o norint lentą nuvalyti, reikia šlapios kempinės, kuri taip pat dažnai nėra pats maloniausias reikalas. magnetinei lentai užtenka specialių jei skirtų markerių. Jie gali būti kelių skirtingų spalvų, o nuvalyti juos itin lengva. privalumas – lentoje pažymėta informacija matosi daug ryškiau ir yra lengviau įskaitoma.

Kur jas pritaikyti?

Magnetinės lentos pritaikymas yra daug įvairesnis ir platesnei nei galima pagalvoti iš pirmo žvilgsnio. Pateikiame Jums kelis variantus.
• Naudokite jas susirinkimų kambarėliuose;
• Puikiai tinka vietoj projektoriaus balto stovo ir neužima papildomos vietos;
• Galima sutalpinti dvigubai daugiau informacijos, naudojant vartomą dvipusę lentą;
• Galima pakabinti vaikų kambaryje vietoj piešimo lentos;
• Mažesnę galima kabinti namuose ant šaldytuvo bendriems užrašams ir priminimams.

Šiandien magnetinę lentą naudoja ir mokyklose, ir biuruose, ir namuose. nepamirškite įsigyti papildomų jų priežiūrai reikalingų priemonių, kaip kempinėlių, rašiklių ir valymo priemonių. Tegul tai bus patogi inovacija tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Pasirinkite tinkamą dydį, paviršių ir jei reikia – stovą.